KAMA

Polanica Zdrój znane uzdrowisko

Miasteczko położone wśród Gór Stołowych i Bystrzyckich stanowi idealną bazę sanatoryjno-uzdrowiskową. Cisza i spokój tego miejsca pozwoli się każdemu zrelaksować.

Na zespół uzdrowiskowy składają się Sanatorium Wielka Pieniawa, stary dom zdrojowy, szpital kardiologiczny, szpital gastrologiczny oraz sanatorium dziecięce Leśny Domek. Poza dobrze przygotowaną bazą leczniczą Polanica Zdrój oferuje długie spacery po atrakcyjnym Parku Zdrojowym wraz z Pijalnią wody mineralnej oraz deptaku położonym wzdłuż rzeki. Na spacer można się udać poza park, aleją można skierować się do lasu w którym mało kto wie znajduje się betonowa rzeźba niedźwiedzia polarnego, który przypomina o zasięgu skandynawskiego lądolodu na Ziemi Kłodzkiej. Zrelaksować można się na basenach, w parku na pokazach kolorowej fontanny czy zabiegach spa które posiadają w swojej ofercie również polanica zdrój hotele .

Zimą polanica zdrój noclegi oferuje narciarzom korzystających z uroków białego szaleństwa w znanym ośrodku narciarskim w Zieleńcu.http://www.polanicazdroj.urlop.info.pl/fotki/7_big.jpg

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
KAMA
Polanica Zdrój znane uzdrowisko